Csapattagot keresünk

Legyél a FEIL csapat ügyfélszolgálatosa!

Olyan emberek jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek ügyfélszolgálati munkakörben vagy call centerben szerzett tapasztalattal.

Ügyfélszolgálati munkatársat keres a FEIL Csapat!

Küldetésünk, hogy életre szóló ékszereket, egyben emlékeket és értékeket alkossunk, akár egyedi elképzelések alapján, melyek méltóak lehetnek egy emberi kapcsolat, érzelem, vagy egy pillanat megpecsételésére. Odafigyelünk, kapcsolatot teremtünk és megértjük az Ügyfeleink igényeit, és igyekszünk élményt adni a számukra az ékszerek megtervezése, vagy kiválasztása során. Ha Te is szívesen képviselnéd a FEIL márka küldetését, akkor jelentkezz azonnal!

Amit nyújtunk a számodra

  • Exkluzív és luxus termékeket képviselhetsz kimagasló szolgáltatással
  • Egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz, ahol számít a Te véleményed is
  • Lehetőséget adunk, hogy szakmailag folyamatosan fejlődj
  • Profi eszközökkel dolgozhatsz: saját íróasztal, céges számítógép, céges mobiltelefon
  • Korrekt fizetést és előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • A FEIL márka a Forevermark és a Swarovski hivatalos partnere, így az értékesítés során világmárkákat képviselhetsz
  • Akár hírességekkel is találkozhatsz, és segíthetsz nekik megtalálni az álomékszert

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér, céges csapatépítő események (üdülések, vacsorák), szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye: 6725 Szeged, Vasgyár utca 6.
Bemutatóterem nyitva tartása: Hétfőtől - Péntekig
Munkaidő: Heti 5 nap / Napi 8 óra
Munkakör: Ügyfélszolgálati Asszisztens

Amit kínálunk
Főbb feladatok, munkakörök

  • Ügyfél megkeresések fogadása ( telefonon, emailen, messengeren, viberen, skypon ) és tájékoztatása
  • Ügyfelek igényeinek feltérképezése
  • Egyedi gyártású és készleten lévő termékeink értékesítése
  • Ügyfélélmény növelése
  • Reklamáció kezelés
  • Ügyfél utánkövetés és kapcsolattartás
  • Kutatás (piackutatás, ügyfél elégedettség mérés)
  • Adminisztráció papír alapon és digitális rendszerben egyaránt
  • Riportolás az Értékesítő Vezető felé

Elvárások, előnyök

Elvárások:
  • Kimagasló kommunikációs képesség
  • Nagy munkabírás, pörgős és lelkes személyiség
  • Középhaladó számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Precizitás és pontosság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Előnyök:
  • Call centers és vagy ügyfélszolgálatos tapasztalat
  • Divatszakmában jártasság
  • Ékszer szakmában jártasság
  • Kommunikációs végzettség vagy elvégzett tréning
  • Értékesítés témában elvégzett tréning
  • Angol nyelvvizsga
Elvárások, előnyok

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezzen az alábbi email címen!

karrier@feil.hu

A jelentkezéséhez csatold az alábbi dokumentumokat:

  • Magyar és angol nyelvű fényképes Önéletrajz
  • Referencia levél
  • Motivációs levél

A jelentkező email tárgy mezőjébe kérlek, írd be, hogy melyik pozícióra jelentkezel!

Ismersz olyat, akit érdemes lenne értesíteni?

FEIL

GINOP-2-1-8-17-2018-02596

Kedves Látogató!