Tapasztalt Marketinges munkatársat keres a FEIL Csapat!

Legyél a FEIL csapat Marketing és PR menedzsere!

Marketinges munkatársat keres a FEIL Csapat!

Kedves leendő kollégám, Szereted a kihívásokat? Szeretsz keményen dolgozni és komoly eredményeket elérni? Kreatív vagy? Profin kommunikálsz? Ha igen, köztünk a helyed mint marketing és PR menedzser. Küldetésünk, hogy életre szóló ékszereket, egyben emlékeket és értékeket alkossunk, akár egyedi elképzelések alapján, melyek méltóak lehetnek egy emberi kapcsolat, érzelem, vagy egy pillanat megpecsételésére. Odafigyelünk, kapcsolatot teremtünk és megértjük az Ügyfeleink igényeit, és igyekszünk élményt adni a számukra az ékszerek megtervezése, vagy kiválasztása során. Ha Te is szívesen képviselnéd a FEIL márka küldetését, akkor jelentkezz azonnal!

Mi vár Rád?

  • Rengeteg kemény munka kötetlen munkaidőben.
  • Egy különleges Magyar ékszer manufaktúra dinamikus márkaépítésében vehetsz részt
  • Exkluzív és luxustermékeket képviselhetsz kimagasló szolgáltatással
  • Egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz, ahol számít a Te véleményed is
  • Profi eszközökkel dolgozhatsz: saját íróasztal, céges számítógép, céges mobiltelefon
  • A fizetésed a Te és a Cég teljesítményével arányosan változik.
  • Korrekt fizetést és előrelépési lehetőséget biztosítunk.
  • A FEIL márka a Forevermark és a Swarovski hivatalos partnere, így a munkád során világmárkákat képviselhetsz
  • Átadjuk neked az elmúlt 10 évünk marketing és PR tapasztalatait és folyamatosan továbbképzéseken fogsz részt venni
Egyéb juttatások:
  • Jutalékrendszer
  • Éves bónusz
  • céges csapatépítő események (üdülések, vacsorák)
  • szakmai tréningek
  • nyelvtanulás támogatása
  • sport és wellness támogatás

Munkakör: Marketing és PR menedzser
Munkavégzés helye: 6725 Szeged, Vasgyár utca 8
Munkaidő: Heti 5 nap / Napi 8 óra

Amit kínálunk
Főbb feladatok, munkakörök

  • Kreatív Tartalomfejlesztés
  • (Szöveges, képi és videó tartalmak tervezése és létrehozása partnerek bevonásával)
  • Brand kommunikáció és arculati elemek menedzsmentje
  • PR Kommunikáció (Online és offline PR megjelenések menedzselése)
  • Termékmegjelenítés = Fotó, Videó, Szöveg
  • Social Media kommunikáció Menedzsment
  • Kampány Menedzsment
  • Partnerkapcsolatok létrehozása és ápolása
  • Marketing projektek létrehozása és koordinálása
  • Influencer kapcsolatok menedzselése
  • Kapcsolattartás az értékesítő csapattal
  • Rendezvényeken való megjelenés szervezése
  • Nyomtatványok és brand elemek tervezése és létrehozása
  • Fotók és Videók készítése partnerek bevonásával
  • Kutatás (Piackutatás és konkurenciaelemzés)

Elvárások, előnyök

Elvárások:
  • Referencia anyagok olyan projektek kapcsán melyeket Te magad csináltál. (Szövegírás, grafika, kampány, stratégia, projekt, nyomtatvány, vagy bármilyen egyéb marketing és PR sikerről amit elértél.
Előnyök:
  • Marketing vagy Kommunikációs végzettség vagy elvégzett tréning
  • Marketing és Sales szövegírásban való jártasság vagy elvégzett tréning
  • Fotózásban vagy videózásban való jártasság vagy elvégzett tréning
  • Grafikus tapasztalat vagy elvégzett tréning
  • PPC tapasztalat vagy elvégzett tréning
  • Marketing automatizációval kapcsolatos tapastalat
  • Ékszer vagy Divatszakmában jártasság
  • Angol nyelvvizsga
  • Jogosítvány

Ha Te is szívesen képviselnéd a FEIL márka küldetését, akkor jelentkezz azonnal!

karrier@feil.hu

A jelentkezéshez, kérjük, csatold az alábbi dokumentumokat:

  • Magyar és angol nyelvű fényképes Önéletrajz
  • Referencia levél
  • Motivációs levél
  • *Opcionális: 2 perces bemutatkozó videó saját magadról a telefonoddal elkészítve = Extra előny, ha küldesz

Az email tárgy mezőjébe kérlek, írd be, hogy melyik pozícióra jelentkezel!

Ismersz olyat, akinek érdemes lenne szólni?

FEIL

Kedves Látogató!