Tapasztalt Online Marketinges munkatársat keres a FEIL Csapat!

Olyan marketinges szakemberek jelentkezését várjuk, akik referenciákkal valamint minimum 2-3 év tapasztalattal rendelkeznek az online marketing területén.

Marketinges munkatársat keres a FEIL Csapat!

Csapatunk gyémánt ékszerek tervezésével és gyártásával foglalkozik. A FEIL márka a Forevermark és a Swarovski hivatalos partnere. Termékeinket a legmagasabb minőségi elvárások alapján készítjük. Küldetésünk, hogy egy éltre szóló emléket és értéket alkossunk, mely méltó lehet egy emberi kapcsolat, érzelem vagy egy pillanat megpecsételésére. Odafigyelünk, kapcsolatot teremtünk, megértjük Ügyfeleink igényeit és igyekszünk élményt adni számukra az ékszerek megtervezése, megrendelése során.

Főbb feladatok, munkakörök

  • Adwords kampányok tervezése, koordinálása
  • Facebook hirdetések, kampányok és kommunikáció
  • Online kampányok tervezése, koordinálása
  • Hírlevél kampányok tervezése, koordinálása
  • Innovatív lehetőségek felkutatása, kiaknázása
  • Ügyfél élmény növelése
  • Mérések és statisztikák vezetése
  • Riportolás
Elvárások, előnyök

  • Minimum 2-3 éves tapasztalat az online marketing területén
  • Magas fokú Marketing és Sales ismeretek
  • Marketing és Sales irányultságú szövegírási ismeretek
  • Átfogó social média ismeretek
  • Elemzési metódusok ismerete, elemzések alapján való tervezés
  • Delegálási és projekt menedzselési tapasztalatok
  • Kreatív, tudatos szemlélet
  • UX, UI ismeretek
  • PR alap ismeretek
  • Digitális technológiák (Excel, Word, Drive stb) haladó szintű ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ékszerekkel esetleg divattal kapcsolatos múlt
  • Referenciák

Amit kínálunk

  • Korrekt fizetés
  • Lehetőségét adunk, hogy szakmailag folyamatosan fejlődjön
  • Profi eszközökkel dolgozhat: Saját íróasztal, céges számítógép, céges mobiltelefon
  • Komplex kampányokban való részvételi-, vezetési lehetőség
  • Egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehet, ahol számít az Ön véleménye
  • A FEIL márka a Forevermark és a Swarovski hivatalos partnere, így munkája során világmárkákat képviselhet

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér, céges csapatépítő események (üdülések, vacsorák), szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye: 6725 Szeged, Vasgyár utca 6
Munkaidő: Heti 5 nap / Napi 8 óra

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, kérem, jelentkezzen az alábbi email címen!

marketing.cv@feil.hu

Jelentkezéséhez, kérjük, csatolja az alábbi dokumentumokat:

  • Magyar és angol nyelvű fényképes Önéletrajz
  • Referencia levél
  • Motivációs levél

Ismer olyat, akinek érdemes lenne szólnia?

FEIL Gyűrűk Szerelemre Tervezve

Kedves Látogató!