Csapattagot keresünk

Értékesítő munkatársat keres a FEIL Csapat!

Keressük új értékesítő Kollégánkat budapesti exkluzív bemutatótermünkbe!
Fontos, hogy olyan emberek jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek tapasztalattal az értékesítés és a kommunikáció területén.

Csapatunk gyémánt ékszerek tervezésével és gyártásával foglalkozik. A FEIL márka a Forevermark és a Swarovski hivatalos partnere. Termékeinket a legmagasabb minőségi elvárások alapján készítjük. Küldetésünk, hogy egy éltre szóló emléket és értéket alkossunk, mely méltó lehet egy emberi kapcsolat, érzelem vagy egy pillanat megpecsételésére. Odafigyelünk, kapcsolatot teremtünk, megértjük Ügyfeleink igényeit és igyekszünk élményt adni számukra az ékszerek megtervezése, megrendelése során.

Főbb feladatok, munkakörök

  • Egyedi tervezésű, gyémánttal és egyéb drágakővel foglalt ékszerek értékesítése
  • Vevői igények feltérképezése, kifogáskezelés, ajánlatok készítése
  • Ügyfél élmény növelése
  • Rendelések kezelése
  • Készlet nyílvántartás
  • Logisztika = Rendelések / Gyártás / Szállítás
  • Bemutatóterem rendben tartása és fejlesztése
  • Beszerzések
  • Mérések és statisztikák vezetése
  • Riportolás az Ügyvezető felé
Elvárások, előnyok

Elvárások, előnyök

Elvárások:
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat az értékesítés területén (erős értékesítői attitűd)
  • Kimagasló kommunikációs képesség
  • Nagy munkabírás, pörgős és lelkes személyiség
  • Haladó számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Precizitás és pontosság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Előnyök:
  • Kommunikációs végzettség
  • Értékesítő végzettség
  • ECDL vagy Infós végzettség
  • Angol nyelvvizsga
  • Ékszerekkel esetleg divattal kapcsolatos múlt

Amit kínálunk

  • Korrekt fizetés és előrelépési lehetőség
  • Lehetőségét adunk, hogy szakmailag folyamatosan fejlődjön
  • Profi eszközökkel dolgozhat: Saját íróasztal, céges számítógép, céges mobiltelefon
  • Magas minőségű termékeket értékesíthet kimagasló szolgáltatással
  • Elegáns egyenruhában, exkluzív környezetben dolgozhat
  • Egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehet, ahol számít az Ön véleménye
  • A FEIL márka a Forevermark és a Swarovski hivatalos partnere, így az értékesítés során világmárkákat képviselhet

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér, céges csapatépítő események (üdülések, vacsorák), szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye: 1089 Budapest, Gaál Mózes utca 5-7 1.em 102
Bemutatóterem nyitva tartása: Hétfőtől - Szombatig
Munkaidő: Heti 5 nap / Napi 8 óra
Munkakör: Értékesítő (Gyémánt ékszer konzultáns)

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, kérem, jelentkezzen az alábbi email címen!

ertekesito.cv@feil.hu

Jelentkezéséhez, kérjük, csatolja az alábbi dokumentumokat:

  • Magyar és angol nyelvű fényképes Önéletrajz
  • Referencia levél
  • Motivációs levél

Ismer olyat, akinek érdemes lenne szólnia?

FEIL Gyűrűk Szerelemre Tervezve

Kedves Látogató!